Taśmy samoprzylepne z nadrukiem

Wykonujemy nadruki na taśmach polipropylenowych białych i brązowych z klejem kauczukowym, który wykazuje bardzo dobre właściwości klejące nawet przy ekstremalnie niskich i wysokich temperaturach. Na specjalne zamówienie drukujemy również na taśmach PCV.

Ze względu na bardzo dobre własności klejące, wytrzymałościowe i mechaniczne, nasze taśmy doskonale nadają się do automatycznego i ręcznego zamykania kartonów i paczek.

Taśmy takie, oprócz tego, że zaklejają kartony, mają walory reklamowe, ozdobne, informacyjne lub ostrzegawcze. Firmowa taśma samoprzylepna zabezpiecza towar przed otwarciem i pełni rolę swoistej plomby.

Nadruk może zawierać: znak firmowy, adres, telefon, fax oraz inne dodatkowe informacje będące reklamą dla opakowanego towaru. Jest to znaczący element w grze konkurencyjnej na rynku.

Oferowane przez nas taśmy spełniają wszelkie wymogi nowoczesnej techniki informacyjnej, realizując równocześnie funkcje marketingowe, jak również poprawiają estetykę opakowania.

Nasze wyroby są w pełni ekologiczne, łatwe do utylizacji i w związku z tym szczególnie zalecane do stosowania w naszym zdegradowanym środowisku.

Maszyny, na których pracujemy, należą do najnowszej generacji maszyn drukarskich.Copyright FLEXOPLAST